Hrací plán

Kvalifikace Západní konferenceVýchodní konference
Divize A - Severní ČechyDivize B - Praha a Střední ČechyDivize C - Jihozápadní Čechy
Divize D - Východní ČechyDivizie E - Jižní MoravaDivize F - Slezsko

Divize A - Severní Čechy

Č. Tým 1 Tým 2 Termín / Výsledek
1.Denver Nuggets/ZŠ Kpt. Otakara Jaroše, LounyPortland Trail Blazers/ZŠ Mírová, Ústí nad Labem25 : 20
2.Minnesota Timberwolves/ZŠ Děčín, Kom. NáměstíOklahoma City Thunder/ZŠ Písečná, Chomutov50 : 4
3.Oklahoma City Thunder/ZŠ Písečná, ChomutovDenver Nuggets/ZŠ Kpt. Otakara Jaroše, Louny4 : 54
4.Portland Trail Blazers/ZŠ Mírová, Ústí nad LabemUtah Jazz/ZŠ Východní, Varnsdorf58 : 2
5.Utah Jazz/ZŠ Východní, VarnsdorfOklahoma City Thunder/ZŠ Písečná, Chomutov18 : 16
6.Denver Nuggets/ZŠ Kpt. Otakara Jaroše, LounyMinnesota Timberwolves/ZŠ Děčín, Kom. Náměstí32 : 18
7.Minnesota Timberwolves/ZŠ Děčín, Kom. NáměstíUtah Jazz/ZŠ Východní, Varnsdorf38 : 15
8.Oklahoma City Thunder/ZŠ Písečná, ChomutovPortland Trail Blazers/ZŠ Mírová, Ústí nad Labem8 : 74
9.Portland Trail Blazers/ZŠ Mírová, Ústí nad LabemMinnesota Timberwolves/ZŠ Děčín, Kom. Náměstí33 : 22
10.Utah Jazz/ZŠ Východní, VarnsdorfDenver Nuggets/ZŠ Kpt. Otakara Jaroše, Louny6 : 48
11.Minnesota Timberwolves/ZŠ Děčín, Kom. NáměstíUtah Jazz/ZŠ Východní, Varnsdorf38 : 18
12.Oklahoma City Thunder/ZŠ Písečná, ChomutovPortland Trail Blazers/ZŠ Mírová, Ústí nad Labem6 : 50
13.Oklahoma City Thunder/ZŠ Písečná, ChomutovDenver Nuggets/ZŠ Kpt. Otakara Jaroše, Louny4 : 56
14.Portland Trail Blazers/ZŠ Mírová, Ústí nad LabemMinnesota Timberwolves/ZŠ Děčín, Kom. Náměstí25 : 10
15.Minnesota Timberwolves/ZŠ Děčín, Kom. NáměstíOklahoma City Thunder/ZŠ Písečná, Chomutov29 : 14
16.Utah Jazz/ZŠ Východní, VarnsdorfDenver Nuggets/ZŠ Kpt. Otakara Jaroše, Louny4 : 44
17.Utah Jazz/ZŠ Východní, VarnsdorfOklahoma City Thunder/ZŠ Písečná, Chomutov22 : 16
18.Denver Nuggets/ZŠ Kpt. Otakara Jaroše, LounyPortland Trail Blazers/ZŠ Mírová, Ústí nad Labem30 : 28
19.Portland Trail Blazers/ZŠ Mírová, Ústí nad LabemUtah Jazz/ZŠ Východní, Varnsdorf48 : 12
20.Denver Nuggets/ZŠ Kpt. Otakara Jaroše, LounyMinnesota Timberwolves/ZŠ Děčín, Kom. Náměstí31 : 27

Divize B - Praha a Střední Čechy

Č. Tým 1 Tým 2 Termín / Výsledek
1.Golden State Warriors/ZŠ SadskáPhoenix Suns/ZŠ a MŠ J.A.K., Nové Strašecí50 : 6
2.Los Angeles Clippers/ZŠ Nový PORG, Praha 4Los Angeles Lakers/ZŠ Benešov, Dukelská75 : 2
3.Sacramento Kings/ZŠ Kuncova, Praha 5Golden State Warriors/ZŠ Sadská34 : 23
4.Phoenix Suns/ZŠ a MŠ J.A.K., Nové StrašecíLos Angeles Clippers/ZŠ Nový PORG, Praha 42 : 69
5.Los Angeles Lakers/ZŠ Benešov, DukelskáSacramento Kings/ZŠ Kuncova, Praha8 : 54
6.Golden State Warriors/ZŠ SadskáLos Angeles Clippers/ZŠ Nový PORG, Praha 46 : 35
7.Los Angeles Lakers/ZŠ Benešov, DukelskáPhoenix Suns/ZŠ a MŠ J.A.K., Nové Strašecí24 : 4
8.Los Angeles Clippers/ZŠ Nový PORG, Praha 4Sacramento Kings/ZŠ Kuncova, Praha42 : 24
9.Los Angeles Lakers/ZŠ Benešov, DukelskáGolden State Warriors/ZŠ Sadská4 : 38
10.Phoenix Suns/ZŠ a MŠ J.A.K., Nové StrašecíSacramento Kings/ZŠ Kuncova, Praha6 : 50
11.Los Angeles Lakers/ZŠ Benešov, DukelskáLos Angeles Clippers/ZŠ Nový PORG, Praha 42 : 52
12.Phoenix Suns/ZŠ a MŠ J.A.K., Nové StrašecíGolden State Warriors/ZŠ Sadská10 : 48
13.Sacramento Kings/ZŠ Kuncova, PrahaLos Angeles Lakers/ZŠ Benešov, Dukelská70 : 6
14.Los Angeles Clippers/ZŠ Nový PORG, Praha 4Phoenix Suns/ZŠ a MŠ J.A.K., Nové Strašecí68 : 4
15.Golden State Warriors/ZŠ SadskáSacramento Kings/ZŠ Kuncova, Praha18 : 34
16.Phoenix Suns/ZŠ a MŠ J.A.K., Nové StrašecíLos Angeles Lakers/ZŠ Benešov, Dukelská16 : 14
17.Sacramento Kings/ZŠ Kuncova, PrahaLos Angeles Clippers/ZŠ Nový PORG, Praha 418 : 38
18.Golden State Warriors/ZŠ SadskáLos Angeles Lakers/ZŠ Benešov, Dukelská55 : 8
19.Sacramento Kings/ZŠ Kuncova, PrahaPhoenix Suns/ZŠ a MŠ J.A.K., Nové Strašecí48 : 20
20.Los Angeles Clippers/ZŠ Nový PORG, Praha 4Golden State Warriors/ZŠ Sadská36 : 14

Divize C - Jihozápadní Čechy

Č. Tým 1 Tým 2 Termín / Výsledek
1.Houston Rockets/ZŠ F.L.ČelakovskéhoMemphis Grizllies/ZŠ J.K.Tyla, PÍSEK26:20
2.Dallas Mavericks/ZŠ ŠvihovNew Orleans Pelicans/ZŠ Holýšov40:20
3.San Antonio Spurs/ZŠ Domažlice, KomenskéhoMemphis Grizllies/ZŠ J.K.Tyla, PÍSEK58:24
4.Dallas Mavericks/ZŠ ŠvihovHouston Rockets/ZŠ F.L.Čelakovského54:18
5.New Orleans Pelicans/ZŠ HolýšovSan Antonio Spurs/ZŠ Domažlice, Komenského20:32
6.Memphis Grizllies/ZŠ J.K.Tyla, PÍSEKDallas Mavericks/ZŠ Švihov24:52
7.New Orleans Pelicans/ZŠ HolýšovHouston Rockets/ZŠ F.L.Čelakovského38:22
8.San Antonio Spurs/ZŠ Domažlice, KomenskéhoDallas Mavericks/ZŠ Švihov35 : 41
9.Memphis Grizllies/ZŠ J.K.Tyla, PÍSEKNew Orleans Pelicans/ZŠ Holýšov12 : 48
10.Houston Rockets/ZŠ F.L.ČelakovskéhoDallas Mavericks/ZŠ Švihov12 : 54
11.San Antonio Spurs/ZŠ Domažlice, KomenskéhoMemphis Grizllies/ZŠ J.K.Tyla, PÍSEK46 : 16
12.Dallas Mavericks/ZŠ ŠvihovNew Orleans Pelicans/ZŠ Holýšov51 : 28
13.Houston Rockets/ZŠ F.L.ČelakovskéhoSan Antonio Spurs/ZŠ Domažlice, Komenského20 : 44
14.Houston Rockets/ZŠ F.L.ČelakovskéhoMemphis Grizllies/ZŠ J.K.Tyla, PÍSEK24 : 40
15.New Orleans Pelicans/ZŠ HolýšovSan Antonio Spurs/ZŠ Domažlice, Komenského24 : 35
16.Dallas Mavericks/ZŠ ŠvihovMemphis Grizllies/ZŠ J.K.Tyla, PÍSEK46 : 16
17.New Orleans Pelicans/ZŠ HolýšovHouston Rockets/ZŠ F.L.Čelakovského36 : 16
18.San Antonio Spurs/ZŠ Domažlice, KomenskéhoDallas Mavericks/ZŠ Švihov20 : 44
19.Memphis Grizllies/ZŠ J.K.Tyla, PÍSEKNew Orleans Pelicans/ZŠ Holýšov12 : 22
20.Houston Rockets/ZŠ F.L.ČelakovskéhoSan Antonio Spurs/ZŠ Domažlice, Komenského26 : 47

Divize D - Východní Čechy

Č. Tým 1 Tým 2 Termín / Výsledek
1.Cleveland Cavaliers/ZŠ Josefa Ressla, PardubiceDetroit Pistons/ZŠ Dubina, Pardubice14 : 40
2.Chicago Bulls/ZŠ Nová PakaIndiana Pacers/ZŠ Studánka, Pardubice30 : 52
3.Milwaukee Bucks/ZŠ SezemiceDetroit Pistons/ZŠ Dubina, Pardubice20 : 34
4.Chicago Bulls/ZŠ Nová PakaCleveland Cavaliers/ZŠ Josefa Ressla, Pardubice34 : 14
5.Indiana Pacers/ZŠ Studánka, PardubiceMilwaukee Bucks/ZŠ Sezemice64 : 18
6.Detroit Pistons/ZŠ Dubina, PardubiceChicago Bulls/ZŠ Nová Paka10 : 26
7.Cleveland Cavaliers/ZŠ Josefa Ressla, PardubiceMilwaukee Bucks/ZŠ Sezemice12 : 42
8.Detroit Pistons/ZŠ Dubina, PardubiceIndiana Pacers/ZŠ Studánka, Pardubice16 : 54
9.Cleveland Cavaliers/ZŠ Josefa Ressla, PardubiceMilwuakee Bucks/ZŠ Sezemice26 : 24
10.Indiana Pacers/ZŠ Studánka, PardubiceCleveland Cavaliers/ZŠ Josefa Ressla, Pardubice64 : 4
11.Milwuakee Bucks/ZŠ SezemiceChicago Bulls/ZŠ Nová Paka12 : 52
12.Cleveland Cavaliers/ZŠ Josefa Ressla, PardubiceDetroit Pistons/ZŠ Dubina, Pardubice8 : 48
13.Chicago Bulls/ZŠ Nová PakaIndiana Pacers/ZŠ Studánka, Pardubice14 : 44
14.Detroit Pistons/ZŠ Dubina, PardubiceChicago Bulls/ZŠ Nová Paka12 : 30
15.Chicago Bulls/ZŠ Nová PakaCleveland Cavaliers/ZŠ Josefa Ressla, Pardubice20 : 0
16.Indiana Pacers/ZŠ Studánka, PardubiceMilwuakee Bucks/ZŠ Sezemice72 : 14
17.Milwuakee Bucks/ZŠ SezemiceDetroit Pistons/ZŠ Dubina, Pardubice20 : 62
18.Detroit Pistons/ZŠ Dubina, PardubiceIndiana Pacers/ZŠ Studánka, Pardubice28 : 40
19.Indiana Pacers/ZŠ Studánka, PardubiceCleveland Cavaliers/ZŠ Josefa Ressla, Pardubice0 : 20
20.Milwuakee Bucks/ZŠ SezemiceChicago Bulls/ZŠ Nová Paka14 : 42

Divizie E - Jižní Morava

Č. Tým 1 Tým 2 Termín / Výsledek
1.Miami Heat/ZŠ nám. Svornosti 7, BrnoAtlanta Hawks/ZŠ Mutěnická, Brno20 : 0
2.Washington Wizards/ZŠ TGM, BlanskoMiami Heat/ZŠ nám. Svornosti 7, Brno28 : 33
3.Atlanta Hawks/ZŠ Mutěnická, BrnoCharlotte Hornets/ZŠ Uherský Brod0 : 20
4.Orlando Magic/ZŠ Na Pražské, PelhřimovWashington Wizards/ZŠ TGM, Blansko34 : 6
5.Charlotte Hornets/ZŠ Uherský BrodMiami Heat/ZŠ nám. Svornosti 7, Brno18 : 43
6.Atlanta Hawks/ZŠ Mutěnická, BrnoOrlando Magic/ZŠ Na Pražské, Pelhřimov0 : 20
7.Charlotte Hornets/ZŠ Uherský BrodWashington Wizards/ZŠ TGM, Blansko14 : 26
8.Miami Heat/ZŠ nám. Svornosti 7, BrnoOrlando Magic/ZŠ Na Pražské, Pelhřimov22 : 32
9.Washington Wizards/ZŠ TGM, BlanskoAtlanta Hawks/ZŠ Mutěnická, Brno20 : 0
10.Orlando Magic/ZŠ Na Pražské, PelhřimovCharlotte Hornets/ZŠ Uherský Brod28 : 10
11.Washington Wizards/ZŠ TGM, BlanskoMiami Heat/ZŠ nám. Svornosti 7, Brno16 : 38
12.Orlando Magic/ZŠ Na Pražské, PelhřimovCharlotte Hornets/ZŠ Uherský Brod42 : 10
13.Orlando Magic/ZŠ Na Pražské, PelhřimovWashington Wizards/ZŠ TGM, Blansko56 : 10
14.Charlotte Hornets/ZŠ Uherský BrodMiami Heat/ZŠ nám. Svornosti 7, Brno10 : 30
15.Charlotte Hornets/ZŠ Uherský BrodWashington Wizards/ZŠ TGM, Blansko20 : 26
16.Miami Heat/ZŠ nám. Svornosti 7, BrnoOrlando Magic/ZŠ Na Pražské, Pelhřimov28 : 33
17.Washington Wizards/ZŠ TGM, BlanskoAtlanta Hawks20 : 0
18.Atlanta HawksOrlando Magic/ZŠ Na Pražské, Pelhřimov0 : 20
19.Miami Heat/ZŠ nám. Svornosti 7, BrnoAtlanta Hawks20 : 0
20.Atlanta HawksCharlotte Hornets/ZŠ Uherský Brod0 : 20

Divize F - Slezsko

Č. Tým 1 Tým 2 Termín / Výsledek
1.Toronto Raptors/ZŠ K. Pokorného, OstravaNew York Knicks/ZŠ PORG, Ostrava14 : 28
2.Boston Celtics/ZŠ Vrchní 19, OpavaBrooklyn Nets/ZŠ Otická 18, Opava18 : 44
3.New York Knicks/ZŠ PORG, OstravaBoston Celtics/ZŠ Vrchní 19, Opava34 : 22
4.Philadelphia 76ers/ZŠ Heyrovského, OlomoucToronto Raptors/ZŠ K. Pokorného, Ostrava50 : 32
5.Boston Celtics/ZŠ Vrchní 19, OpavaPhiladelphia 76ers/ZŠ Heyrovského, Olomouc22 : 59
6.Brooklyn Nets/ZŠ Otická 18, OpavaNew York Knicks/ZŠ PORG, Ostrava30 : 34
7.Brooklyn Nets/ZŠ Otická 18, OpavaNew York Knicks/ZŠ PORG, Ostrava22 : 30
8.Brooklyn Nets/ZŠ Otická 18, OpavaToronto Raptors/ZŠ K. Pokorného, Ostrava46 : 16
9.New York Knicks/ZŠ PORG, OstravaPhiladelphia 76ers/ZŠ Heyrovského, Olomouc20 : 41
10.Philadelphia 76ers/ZŠ Heyrovského, OlomoucBrooklyn Nets/ZŠ Otická 18, Opava46 : 24
11.Toronto Raptors/ZŠ K. Pokorného, OstravaBoston Celtics/ZŠ Vrchní 19, Opava34 : 14
12.Boston Celtics/ZŠ Vrchní 19, OpavaPhiladelphia 76ers/ZŠ Heyrovského, Olomouc12 : 62
13.New York Knicks/ZŠ PORG, OstravaBoston Celtics/ZŠ Vrchní 19, Opava30 : 14
14.Philadelphia 76ers/ZŠ Heyrovského, OlomoucToronto Raptors/ZŠ K. Pokorného, Ostrava42 : 12
15.Toronto Raptors/ZŠ K. Pokorného, OstravaNew York Knicks/ZŠ PORG, Ostrava14 : 50
16.Boston Celtics/ZŠ Vrchní 19, OpavaBrooklyn Nets/ZŠ Otická 18, Opava24 : 26 pp
17.Brooklyn Nets/ZŠ Otická 18, OpavaToronto Raptors/ZŠ K. Pokorného, Ostrava36 : 16
18.New York Knicks/ZŠ PORG, OstravaPhiladelphia 76ers/ZŠ Heyrovského, Olomouc39 : 58
19.Philadelphia 76ers/ZŠ Heyrovského, OlomoucBrooklyn Nets/ZŠ Otická 18, Opava46 : 38
20.Toronto Raptors/ZŠ K. Pokorného, OstravaBoston Celtics/ZŠ Vrchní 19, Opava22 : 48